8 medali zdobyli zawodnicy z naszych klubów na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Zapasach w stylu klasycznym

W dniach 20-21 października w Poznaniu odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Zapasach w stylu klasycznym. Gospodarzem był klub naszego Zrzeszenia KS Sobieski Poznań. Startowało 63 zawodników z 20 klubów (11 województw). Stoczono 96 walk. O mistrzostwo kraju walczono w 6 kategoriach wagowych — 59 kg, 66 kg, 75 kg, 85 kg, 98 kg i 130 kg. W klasyfikacji drużynowej KS Sobieski Poznań zajął drugie miejsce. Zawodnicy z klubów Zrzeszenia LZS zdobyli 8 medali — 3 srebrne i 5 brązowych. Srebrne medale wywalczyli: Michał Tomaszewski AKS Piotrków Tybunalski w kat. 75 kg, Dawid Dryja KS Sobieski Poznań w kat. 98 kg i Bartosz Dorosz MLKS Agros Żary w kat. 130 kg. Brązowymi medalistami zostali: Jakub Karolkiewicz MLKS Agros Żary w kat. 59 kg, Sebastian Słodkowicz AKS Piotrków Trybunalski i Sebastian Bir GKS Cartusia Kartuzy w kat. 66 kg, Paweł Oleszczuk MKS Cement Gryf Chełm w kat. 85 kg i Jędrzej Wiśniewski GKS Cartusia Kartuzy w kat. 98 kg.