Weronika Pyzik ósma na 24. ME w Biegach Przełajowych

Spośród 9 zawodników z klubów LZS startujących 10 grudnia na 24. Mistrzostwach Europy w Biegach Przełajowych w słowackim Šamorin najlepiej spisała się Weronika Pyzik (LKS Znicz Biłogoraj), która w silnej stawce w kategorii U-23 zajęła ósme miejsce. Straciła do zwyciężczyni 56 sekund, był to jej trzeci występ w mistrzostwach (w 2014 r. była 10.). Zgodnie z przewidywaniami w biegu juniorek najszybszą w naszej drużynie okazała się Beata Topka z ULKS Talex Borzytuchom, 26. na mecie wśród 104 startujących. Wśród seniorek 31. miejsce zajęła Katarzyna Rutkowska (KS Podlasie Białystok), wśród seniorów 71. był Robert Głowala z GKS Wilga Garwolin. Patryk Błaszczyk z LKS Jantar Ustka mistrzem Polski U-23 był 68., a Mateusz Kaczor (RLTL ZTE Radom) 78. W kategorii U-20 Patryk Kozłowski z RLTL ZTE Radom zajął 44. miejsce, Karolina Iznerowicz z LKS Omega Kleszczów była 63., a Julia Dias (GKS Żukowo) 81.