Klaudia Kusińska i Paulina Krzysiek medalistkami Indywidualnych Mistrzostw Polski seniorów w tenisie stołowym

W dniach 2-4 marca w wielkopolskim Raszkowie rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym. Niestety zawodników i zawodniczek z klubów Zrzeszenia LZS było niewielu. Wyróżniały się zdecydowanie zawodniczki z GLKS Nadarzyn Klaudia Kusińska i Paulina Krzysiek. Zdobyły łącznie 3 medale. W grze pojedynczej kobiet Klaudia Kusińska zdobyła brązowy medal, lepsze od niej były Natalia Partyka (srebro) i Natalia Bajor (złoto). W półfinale nasza zawodniczka przegrała z Natalią Partyką. Klaudia Kusińska powtórzyła wynik z 2016 roku, kiedy też wywalczyła brąz. Brązowy medal w grze pojedynczej zdobyła też wychowanka naszego klubu ze Stronia Śląskiego Anna Węgrzyn, która po rozpoczęciu studiów przeniosła się do KU AZS UE Wrocław. W grze podwójnej kobiet Klaudia Kusińska i Paulina Krzysiek zdobyły srebrny medal. W finale przegrały z trenującymi w Gdańsku pod okiem Michała Dziubańskiego Natalią Partyką i Katarzyną Grzybowską-Franc W grze podwójnej mieszanej Paulina Krzysiek z partnerem Tomaszem Lewandowskim z AZS Politechniki R. Rzeszów wywalczyli brązowy medal. Gratulujemy!

Fot. www.raszkow.pl