Turniej piłkarski w Kisielicach

5 sierpnia 2018 r. na boisku sportowym w Kisielicach odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego. Do rywalizacji przystąpiło sześć zespołów – MLKS Olimpia Kisielice, LZS Jordan Kazanice, LZS Fijewo, LZS Huragan Byszwałd, LZS Osa Ząbrowo oraz KP Wandowo. Pierwsze miejsce w turnieju wywalczył LKS Jordan Kazanice pokonując w finale MLKS Olimpia Kisielice 2:1. W walce o trzecie miejsce zmierzyły się LZS Osa Ząbrowo i KP Wandowo – mecz był bardzo zacięty, w regulaminowym czasie wynik brzmiał 1:1, w rzutach karnych wygrało Wandowo.
Organizatorami turnieju byli: Powiatowe Stowarzyszenie LZS w Iławie, Powiat Iławski oraz MLKS Olimpia Kisielice. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, zawodnicy zespołów z miejsc I – III medale. Podsumowania zawodów dokonali: Benedykt Czarnecki – przewodniczący Powiatowego Stowarzyszenia LZS w Iławie oraz Mirosław Michalski – prezes MLKS Olimpia Kisielice.

Impreza została sfinansowana ze środków powiatu iławskiego w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: „Cykl powiatowych imprez sportowych o puchar Starosty Powiatu Iławskiego”.