22 medale naszych zawodników w Mistrzostwach Polski Młodzików w Zapasach — styl klasyczny

W dniach 2-4 listopada w Janowie Lubelskim odbyły się VII Mistrzostwa Polski Młodzików w Zapasach w stylu klasycznym. Startowało 212 zawodników z 46 klubów reprezentujących 12 województw. W turnieju stoczono 369 walk. Zawodnicy z klubów Zrzeszenia LZS zdobyli łącznie 22 medale — 6 złotych, 6 srebrnych i 10 brązowych.

Mistrzami Polski zostali: 35 kg Jakub Wach JLKS Olimp Janów Lub., 41 kg Kacper Chodakowski AKS Piotrków Trybunalski, 48 kg Bartłomiej Nowakowski LKS Mazowsze Teresin, 52 kg Natan Wolski GKS Cartusia Kartuzy, 57 kg Nikodem Godun UAKS Podlasie Białystok, 85 kg Konrad Łazarczyk GLKS Orzeł Karolewo.

Tytuły wicemistrzowskie wywalczyli: 38 kg Kacper Łukasik JLKS Olimp Janów Lub., 41 kg Kewin Materna KS Agros Zamość, 44 kg Piotr Drab MLUKS Orlik Wierzbica, 57 kg Oskar Wawrzyszyn ZLKS Zagłębie Wałbrzych, 75 kg Patryk Robaszek LUKS Athletic Wola Krzysztoporska, 85 kg Nikodem Sawicki Fundacja Morena Żukowo.

Brązowe medale zdobyli: 38 kg Igor Dąbrowski Fundacja Morena Żukowo i Kacper Grondys ZLKS Zagłębie Wałbrzych, 41 kg Leon Dera GKS Carusia Kartuzy, 44 kg Jakub Flak KS Agros Zamość, 48 kg Bartosz Kamiński MKS Cement Gryf Chełm i Teodor Sadowski LUKS Warmia Lidzbark Warmiński, 57 kg Kacper Selerski LKS Mazowsze Teresin, 68 kg Kamil Nowacki MLKS Agros Żary, 85 kg Seweryn Nowak MOSiR Grajewo, 100 kg Marcin Walczyk ZLKS Zagłębie Wałbrzych.