III Otwarte Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Drużyn LZS w Halowej Piłce Nożnej

9 grudnia na hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Lini zostały rozegrane III Otwarte Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Drużyn LZS w Halowej Piłce Nożnej. Mistrzem województwa została drużyna Chrobry Charbrowo, która w finale pokonała 2:1 Bud-Wal Pomieczyno. W mistrzostwach wzięło udział 12 drużyn. Trzecie miejsce zajął team Zenit Łęczyce, który pokonał 7:1 Barkę Łebno. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary oraz dyplomy, a 3 najlepsze zespoły także medale.

Zawodnikom przyznano również nagrody indywidualne. Najlepszym strzelcem okazał się Patrycjusz Gaffke (7 bramek, Zenit Łęczyce), najlepszym zawodnikiem Tomasz Nubauer (Zenit Łęczyce), a najlepszym bramkarzem Mateusz Mayer (Chrobry Charbrowo).

Wręczenia nagród dokonała zastępca Wójta Gminy Linia Astrida Kaczyńska oraz dyrektor Gminnego Domu Kultury w Lini Kamila Soroko. Organizatorami zawodów były: Gminne Stowarzyszenie LZS w Lini, Pomorskie Zrzeszenie LZS w Gdańsku, Urząd Gminy Linia oraz Gminny Dom Kultury w Lini. Wielki wkład w przygotowanie zawodów mieli członkowie GS LZS Linia oraz wolontariusze: Paulina Mach, Łukasz Polejowski, Ireneusz Świątek, Artur Patelczyk oraz Jakub Brzeski.