Mistrzostwa Pomorza o Puchar Prezesa LZS

9 lutego w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Marszałka Macieja Płażyńskiego, odbyły się Mistrzostwa Pomorza o Puchar Prezesa LZS. Najlepszym zespołem okazał się Constrel Miechucino, który w wielkim finale pokonał Chopina Wejherowo 1-0, w meczu o najniższy stopień podium Jama Zła pokonał po rzutach karnych Bud Wal Pomieczyno 4-3 (w meczu 4-4). Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Patryk Gojtoński — Constrel Miechucino, bramkarzem Mateusz Ciskowski z Chopina Wejherowo, a królem strzelców Wojciech Kawka z Jamy Zła.

Po zakończeniu turnieju osiem najlepszych zespołów otrzymały puchary w kształcie Diabelskich Skrzypiec, a pierwsza trójka pamiątkowe medale i nagrodę rzeczową. Wszystkie nagrody dla uczestników sportowej rywalizacji wręczał prezes Pomorskiego Zrzeszenia  LZS Piotr Klecha oraz radny Gminy Luzino Sylwester Piątek.

9-10 Kaczmarczyk Team Luzino, Tiki Taka Wejherowo

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego o Puchar Prezesa LZS zostały dofinansowane przez Pomorski LZS ze środków UMWP.