Skip to main content

Zmarł ojciec Dyrektorki Biura KZ LZS Beaty Giery

19 marca zmarł w wieku 89 lat ojciec Dyrektorki Biura Krajowego Zrzeszenia LZS Beaty Giery. Pogrzeb Ś.P. Zbigniewa Giery odbędzie się 23 marca w Grodzisku Mazowieckim. Msza święta żałobna zostanie odprawiona o godz. 11.00 w Kościele Świętej Anny przy Placu Karola Zygmunta Starego 2a, po czym nastąpi pochówek na miejscowym cmentarzu.

Droga Beato,

przyjmij nasze najszczersze kondolencje z powodu śmierci Twojego taty. Wiadomo, że śmierć bliskiej osoby jest jednym z najboleśniejszych wyzwań, jakie spotykają nas w życiu. Pełni empatii łączymy się z Tobą w bólu, współczując i wspierając w tych trudnych chwilach. Pamiętaj jednak, że Twój tata nie odszedł całkowicie — jego cząstka kryje się i kryć będzie we wspomnieniach o nim, jakie towarzyszyć Ci będą już zawsze.

Ostatnie lata nie były dla Ciebie łatwe, widziałaś jak Twój tata powoli kroczy „po schodach wiodących do Nieba”, traci siły, ale nie traci nadziei i radości życia. Wiemy, że już nie przyjdziesz do pracy i nie powiesz dźwięcznym głosem — „no nie wiecie, co znowu ten mój ojciec wymyślił”, ale takie są koleje naszego losu.

Jesteśmy z Tobą w tym smutnym czasie.

Cześć Jego pamięci!
Niech spoczywa w spokoju!

Prezes KZ LZS Mieczysław Kazimierz Baszko
Członkowie Krajowego Zrzeszenia LZS

Koleżanki i koledzy oraz przyjaciele z Biura KZ LZS w Warszawie

Skip to content