Podsumowanie VII edycji Dziwnowskiej Ligi Biegowej

152 zawodników wzięło udział w VII edycji DLB: 67 kobiet i 85 mężczyzn. Ligę ukończyło 56 osób. Zwycięzcą tej edycji został Łukasz Szymański (PB & Biedronka Pobierowo), na drugim miejscu sklasyfikowano Arkadiusza Borysiuka (KB Kamień Pom. Elite Nieruchomości), trzecie miejsce zajął Piotr Stępień (LUKS „Bałtyk” Dziwnów). Najszybszą kobietą została Weronika Bysiak (KB Kamień Pom.), drugie miejsce zajęła Dorota Kowalska (KB Kamień Pom), trzecie Joanna Paczyńska (Goleniów).

W kategorii nordic walking zwyciężyła Martyna Dajlid (Kołczewo) przed Dorotą Baryłą (Wolin) i Agnieszką Szydłowską (Pobierowo). Najszybszym „kijkarzem” został Krystian Kubik (RunGryf Gryfice), drugie miejsce zajął Marek Dołęgowski (KB Maniak Wolin), trzecie Janusz Cetera (Ekspedycja Nordic Team Dziwnówek).

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy i koszulki, zaś zwycięzcy okazałe puchary i statuetki.

Uroczystość podsumowania VII edycji DLB odbyła się tradycyjnie na ternie Ośrodka „Marena Wellness & Spa” w Międzywodziu z udziałem Przewodniczącej Rady Miejskiej Dziwnowa Ewy Brzezińskiej-Trzebińskiej i burmistrza Dziwnowa Grzegorza Jóźwiaka. Organizatorzy wręczyli podziękowania sponsorom i osobom, które pomagały w organizacji poszczególnych biegów.