Zgłoś swoją drużynę – trwają zapisy do III edycji turnieju Z Orlika na Stadion

Trwa rekrutacja do trzeciej edycji turnieju Z Orlika na Stadion! Na młodych sportowców czekają nie tylko wielkie emocje na boisku, ale także szansa na finał na wielkim piłkarskim stadionie. Nagrodą główną, o której marzy każdy młody piłkarz i piłkarka, będzie zgrupowanie szkoleniowe w zagranicznym klubie.

Rozgrywki odbywają się w trzech kategoriach wiekowych: U-13, U-14 i U-15. Z myślą o wyrównaniu szans, rywalizacja toczy się w dwóch ścieżkach: Junior (dedykowana szkołom i drużynom amatorskim) oraz Junior Pro (skierowana do klubów i szkółek piłkarskich).

Zgłoszenia drużyn przyjmowane są do 31 maja za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej.

Tegoroczne zmagania rozpoczną się już we wrześniu, a Wielki Finał odbędzie się w listopadzie. 96 najlepszych drużyn z całej Polski spotka się wówczas na piłkarskim stadionie, by walczyć o zwycięstwo w każdej kategorii. 120 najlepszych zawodniczek i zawodników oprócz tytułów mistrzów Polski w swoich kategoriach wiekowych otrzyma możliwość wyjazdu na zgrupowanie piłkarskie do prestiżowego zagranicznego klubu.

W ubiegłym roku w finale na PGE Narodowym w ścieżce junior wśród dziewcząt zwyciężyli: U-13: UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski; U-14 SP Wilczyn; U-15 Girls Mieścisko; wśród chłopców: U-13 SP 3 Mielec; U-14 Dziewiątka Plus; U-15 SP 3 Trzebnica. W ścieżce Junior Pro: dziewczęta – U-13 dziewczęta: Elektrum Krosno; U-14 UKKS Katowice; U-15 dziewczęta: KS Starówka Nowy Sącz; wśród chłopców: U-13 PRIME TEAM Tomaszów Mazowiecki; U-14 SP 5 Gdańsk; U-15 Talent ID – SP 51 Szczecin.

Zobacz jak ubiegłoroczni zwycięzcy zachęcają do zapisów: https://www.youtube.com/watch?v=vzmS-xuVtxs

Fot. Z Orlika na stadion Facebook

Share
Przejdź do treści